Filtrēt pēc cenas
Filtrēt pēc ražotāja
Ražotāji

Aksesuāri

 Katra priekšmeta dizains tiek izstrādāts individuāli, ņemot vērā Jūsu vēlmes.
Sadaļā Galerijas varat iepazīties ar dažu mūsu darbu fotogrāfijām.

Cenām ir informatīvs raksturs,
katra pasūtījuma cena tiek noteikta individuāli.

Skatīt kā Režģis Saraksts
Šķirot pēc

Nota

Moderns un praktisks naktsskapītis ar polsterējumu ir ideāls aksesuārs guļamistabā. Nota naktsskapītis tiek aprīkots ar izvelkamām kastēm, kur jūs varat glabāt visus savus nakts piederumus. Naktsskapīšu karkass tiek izgatavots no bērza finiera, savukārt mīkstinājumam tiek izmantotas videi draudzīgas poliuretāna putas. Visu nakts skapīšu dizains tiek izstrādāts individuāli, ņemot vērā klienta vēlmes.
€175,69

Spilvens Orto

Ergonomiska dizaina lateksa spilvens ar divām dažāda augstuma malām. Malas atbalsta kaklu dabīgajā leņķī, kas ļauj muskuļiem atslābināties pilnībā un novērš diskomfortu pēc miega. Tas perfekti pielāgojas un sniedz mīkstu, bet stabilu balstu. Malu augstums ir pieskaņots ņemot vērā cilvēka organisma īpatnības: augstāka mala ērta gulēšanai uz sāna, zemāka - gulēšanai uz muguras. Gaisa cirkulācijas kanāli lateksa pildījumā nodrošina labu gaisa apmaiņu un optimālu temperatūras režīmu. Šis spilvens ļaus jums katru rītu pamosties ar jauniem spēkiem.
€48,40

York lāde

Liels pufs ar kasti, priekš guļamistabas vai priekšnama - visu dāmu sapnis. To pilnībā var arī uzskatīt par neatkarīgu interjera objektu. Pufs "York" tiek komplektēts ar lielu kasti. Sēdeklis ir aprīkots ar gāzliftiem, kas nodrošina vienmērīgu vāka pacelšanu/nolaišanu. Pufs kļūs par Jūsu ikdienas palīgu, jo tur Jums būs iespēja turēt pa rokai nepieciešamos priekšmetus. Visu mēbeļu dizains tiek izstrādāts individuāli, ņemot vērā Jūsu vēlmes.
€205,70
Top.LV
PULS.LV Professional rating system Salīdzini cenas Latvijas interneta veikalos